Rubriigiarhiiv: Määratlemata

ESTÜ Samojeedi koerte erinäituse tulemused

Black Box Studio, Rohuneeme tee 1/7, Haabneeme

16.02.2020

Kohtunik: Matti Tuominen,  Soome


I Beebi 1 EST-04459/19 BELIE OF BELYAEV JUPITER 2 EAH
I Beebi 2 EST-04457/19 BELIE OF BELYAEV NEPTUNE 3
I Beebi 3 EST-00371/20 SNOWMIST GREATEST SHOWMAN 1 EAH TPB
E Beebi 4 EST-04456/19 BELIE OF BELYAEV VENUS 1 EAH VSPB
I Jun 5 VDH/DCNHS03361/19 FIRST ICE PRINCE OF SMILING SNOW STAR SP 1 SK VSPJ Jun SERT
I Jun 6 RKF5622132 PURE CLOUD PERFECT CRYSTAL SP 2
I Jun 7 EST-04750/18 PÕHJATÄHT EESTI VÕIM VH
I Noo 8 EST-00300/19 OPTIMIZMO ELMO’S LIGHT SP 2
I Noo 9 EST-02712/18 SMILING SNOWBALL ARAMIS SP 1 SK PI4
I Ava 10 EST-00062/17 BELIE OF BELYAEV NETTLE R
I Ava 11 FI16294/17 FUNNY FABRIC GIGABYTE INTEL INSIDE SP 4
I Ava 12 EST-00430/16 HÕBEVALGE EDWARD O’MR COLLINS H
I Ava 13 EST-00433/16 HÕBEVALGE EVERT O’MR COLLINS SP 3
I Ava 14 EST-00251/17 LUMEINGEL MINU KUU SP 2
I Ava 15 EST-04323/17 LUMEINGEL OCTOBER STORM H
I Ava 16 EST-03386/18 SMILING SNOWBALL HIT THE BULLS EYE SP 1 SK PI2
I Ch 17 EST-01132/14 CRYSTALCLEAR’S ALL MR COLLINS VH
I Ch 18 EST-01591/17 HÕBEVALGE FRANZ OF IDOL VH
I Ch 19 EST-01588/17 HÕBEVALGE FRED OF IDOL SP 4
I Ch 20 LŠVK SA0456/15 KLAJOKLIU ŠUO YOU ROCK MY WORLD SP 1 SK PI1 VSP
I Ch 21 EST-02259/15 SAMITE IKILIIKKUJAN ISAAC VH
I Ch 22 EST-02591/13 SMILING SNOWBALL APRIL’S RUMOUR SP 3
I Ch 23 EST-03110/16 SMILING SNOWBALL VOICE OF RIGOLETTO VH
I Ch 24 EST-00624/16 URFIN POVELITEL’ SEVERNOGO VETRA SP 2 SK PI3
I Vet 26 FI57139/11 SNOWMIST DESTINED TO CONTINUE SP 1 SK VSPV
E Jun 27 EST-02560/19 AKEMOSS LEIJONAKUNINGATAR SP
E Jun 28 EST-04756/18 PÕHJATÄHT EESTI ÕNN SP 4 SK
E Jun 30 EST-01423/19 SAMITE KELSEY LUNA’S LEGACY SP 3 SK
E Jun 31 EST-01422/19 SAMITE KIM A STAR OF HAPPINESS VH
E Jun 32 RKF5624163 SKY-SKARLETT BORN TO SHINE SP 1 SK TPJ Jun SERT
E Jun 33 LV-45962/19 SMILING MIRACLE LUXURY EDITION SP 2 SK
E Jun 34 RKF5395883 ZHEMCHUG SEVERA CHARINA SP
E Noo 36 EST-01617/18 LUMEINGEL PERFECT PEARL VH
E Noo 37 EST-01901/18 PÕHJATÄHT DIIVA SP 3
E Noo 38 EST-03389/18 SMILING SNOWBALL APPLE OF MY EYE SP 2 SK PE3
E Noo 39 EST-03388/18 SMILING SNOWBALL EYE CATCHER SP 1 SK PE1 TP BIS-1
E Ava 41 EST-01593/17 HÕBEVALGE FIORI OF IDOL VH
E Ava 42 EST-01592/17 HÕBEVALGE FRIDA OF IDOL VH
E Ava 43 EST-04326/17 LUMEINGEL OCTOBER WIND VH
E Ava 44 EST-03988/16 SCARLYNVELLA SP 3
E Ava 45 FI38707/15 SILVERY TWINKLE’S BLACK VELVET PEARL SP 2 SK
E Ava 46 EST-01622/17 SMILING SNOWBALL BOHEMIAN SOUL VH
E Ava 47 EST-01620/17 SMILING SNOWBALL BUTTERFLY SP 1 SK PE4 SERT
E Ch 49 EST-03887/17 IKILIIKKUJAN SAMITE GIRL ROCK MY WORLD VH
E Ch 50 LŠVK SA0684/18 POLAR MIST GOING DANISH VH
E Ch 51 EST-03150/14 SMILING SNOWBALL MY HIGHLIGHT SP 1 SK PE2
E Vet 52 LV-20589/09 AURELIA SMILING MIRACLE SP 1 SK TPV
E Vet 54 EST-00350/12 HÕBEVALGE BETTY OF CANNY SP 3
E Vet 55 EST-02097/09 LUMEINGEL VÄIKE MERINEITSI SP 4
E Vet 56 LV-SAM-134/11 RADOST ZHIZNI IMPERIA OF SMILING MIRACLE SP 2 SK
Kasv A1 HÕBEVALGE 2 EAH
Kasv A2 SAMITE 3
Kasv A3 SMILING SNOWBALL 1 EAH
Paar A4 EST-02259/15 SAMITE IKILIIKKUJAN ISAAC & EST-03887/17 IKILIIKKUJAN SAMITE GIRL ROCK MY WORLD 1 EAH

ESTÜ erinäituse programm / ESA Samoyed Spetcialty Show program

16.02.2020

08:30 Algab sissepääs näitusele / Entry to the showground

10:00 Hindamise algus / Start of judging

Beebikutsikad / Babypuppies – 4

Parim beebikutsikas / Best babypuppy

Isased (juunior-, noorte-, ava-, tšempion-, veteranklass) / Dogs (junior, intermediate, open, champion, veteran class) – 22

Parima isase valimine / Best dog selection

Paus 10 minutit / Break 10 minutes

Emased (juunior-, noorte-, ava-, tšempion-, veteranklass) / Bitches (junior, intermediate, open, champion, veteran class)  – 31

Parima emase valimine / Best bitch selection

Laps ja koer / Child and dog –

Kasvatajaklass / Breeder’s class – 3

Paarid / Braces – 1

Parima liikuja valimine / Selecting the Best Mover

Parima ilme valimine / Selecting the Best Expression

Tõu parim veteran / Best of breed Veteran

Vanim veteran / The Oldest Veteran

Tõu parim juuniori / Best of Breed Junior

Tõu parim/ Best of Breed

“ESTÜ AASTA KOER 2019” AUTASUSTAMINE / “ESA DOG OF THE YEAR 2019”  AWARDS

 Tort ja tee / Cake & tea