Tõuühingu korraline üldkoosolek toimub 12. aprillil 2017

Hea tõuühingu liige,

Eesti Samojeedide Tõuühingu korraline üldkoosolek toimub 12. aprillil 2017
algusega kell 18.00 Tallinnas, aadressil Sadama 9, Tempo saalis.

Ootame teie ettepanekuid päevakorrapunktide osas. Palume teid teha oma ettepanekud päevakorra osas enne 27.märtsi 2017.

Päevakord:

1.    Kokkuvõte ESTÜ tegevusest 2016 aastal.
2.    Majandusaasta aruande ettekanne.
3.    Revidendi sõnavõtt ja arvamus majandusaasta aruandele.
4.    Majandusaasta aruande kinnitamine.
5.    Kokkuvõte WSM 2019 korraldusest.
6.    Küsimused ja ettepanekud.

Kohtumiseni 12.aprillil 2017!

ESTÜ juhatus

ESTÜ samojeedi koerte erinäituse tulemused 2017

Aeg ja asukoht: 12. veebruar 2017, Lillepaviljon (Pirita tee 26, Tallinn)

Kohtunik: Kalvo Kriisk, Eesti
I Beebi 1 EST-03985/16 SARDORDUTTI 1 EAH VSPB
E Beebi 2 LŠVK SA 0540/16 KLAJOKLIU ŠUO MY MINERVA 3 EAH
E Beebi 3 EST-03988/16 SCARLYNVELLA 2 EAH
E Beebi 4 EST-03989/16 SELENSOFI 4 EAH
E Beebi 5 EST-03987/16 SHARDEBLANCO
E Beebi 6 FI48760/16 VADELMATASSUN SAMBA OF MOSCOW 1 EAH TPB
I Kuts 7 FI43380/16 IKILIIKKUJAN EVEREST O’QUALITY 4 EAH
I Kuts 8 EST-02792/16 PÕHJATÄHT CHAMPAGNE NICOLAS RUINART
I Kuts 9 EST-02794/16 PÕHJATÄHT CHAMPAGNE WILLIAM DEUTZ
I Kuts 10 EST-03026/16 SMILING SNOWBALL LETTER TO PUSHKIN 2 EAH
I Kuts 11 EST-03113/16 SMILING SNOWBALL VOICE OF PARZIFAL 1 EAH VSPK
I Kuts 12 EST-03110/16 SMILING SNOWBALL VOICE OF RIGOLETTO 3 EAH
E Kuts 13 EST-04129/16 ARIEL INTELIGENTO 4 EAH
E Kuts 14 FI43382/16 IKILIIKKUJAN ZUMA O’QUALITY
E Kuts 15 EST-02795/16 PÕHJATÄHT CHAMPAGNE LILLY BOLLINGER 2 EAH
E Kuts 16 EST-03115/16 SMILING SNOWBALL VOICE OF CARMEN
E Kuts 17 EST-03114/16 SMILING SNOWBALL VOICE OF TRAVIATA 1 EAH TPK
E Kuts 18 FI44532/16 WHITE JANE’S DREAMY DARLING 3 EAH
I Jun 19 EST-00430/16 HÕBEVALGE EDWARD O’MR COLLINS SP 1 SK VSPJ
I Jun 20 EST-00431/16 HÕBEVALGE ERASMUS O’MR COLLINS SP 4
I Jun 21 EST-01452/16 LUMEINGEL LUMEMÖLL SP
I Jun 22 EST-01311/16 SMILING SNOWBALL WINTERPROOF SP 3
I Jun 23 EST-00624/16 URFIN POVELITEL’ SEVERNOGO VETRA SP 2 SK
I Noo 24 LŠVKSA0456/15 KLAJOKLIU ŠUO YOU ROCK MY WORLD SP 2 SK PI3
I Noo 25 EST-02890/15 LET ME GAIN VICTORY DE SANNA GOURSKA SP 3
I Noo 26 EST-02259/15 SAMITE IKILIIKKUJAN ISAAC SP 1 SK PI2
I Ava 27 EST-01208/13 HÕBEVALGE CHASE OF CHASE VH
I Ava 28 EST-00346/14 HÕBEVALGE DON OF JAROD SP 1 SK
I Ava 29 EST-00300/14 LUMEINGEL IMELINE VÕIM VH
I Ava 30 EST-02411/09 SAMITE DREAMS COME TRUE O’CHASE VH
I Ava 31 EST-04348/14 SMILING SNOWBALL LUMINOUS MERCURY SP 2
I Kas 32 FI12077/11 SNOWMIST ACROBAT SP 1 SK
I Ch 33 EST-01132/14 CRYSTALCLEAR’S ALL MR COLLINS SP
I Ch 34 EST-00247/10 HÕBEVALGE APOLLO OF WEBMASTER SP
I Ch 35 EST-01209/13 HÕBEVALGE COOLIO OF CHASE VH
I Ch 36 EST-02880/13 LUMEINGEL PLAYIN’ WITH MY HEART SP 3 SK
I Ch 37 EST-00793/12 LUMEINGEL RONALD WEASLY SP 2 SK
I Ch 38 EST-02591/13 SMILING SNOWBALL APRIL’S RUMOUR SP
I Ch 39 EST-04346/14 SMILING SNOWBALL LUMINOUS PHOBOS SP 1 SK PI1 TP
I Ch 40 FI57139/11 SNOWMIST DESTINED TO CONTINUE SP
I Ch 41 EST-01682/09 TÄHEKIIR WHITE IDOL OF CAPTAIN COOL SP 4 SK
I Vet 42 FIN21653/07 IKILIIKKUJAN QUALITY O’ROCKY SP 2
I Vet 43 EST-01213/07 PILGRIMAGE IMPERAL HENRY SP 1 SK PI4 VSPV
E Jun 44 EST-00435/16 HÕBEVALGE ELLIE O’MR COLLINS SP
E Jun 45 EST-00436/16 HÕBEVALGE EMILY O’MR COLLINS VH
E Jun 46 EST-03715/16 ISABELLUZDELUNA SP 1 SK PE3 TPJ Jun SERT
E Jun 47 LŠVKSA0518/16 KLAJOKLIU ŠUO LUCKY PRINCESS SP
E Jun 48 EST-01453/16 LUMEINGEL LUMEHELBEKE SP
E Jun 49 EST-01454/16 LUMEINGEL LUMEPILVEKE SP 3 SK
E Jun 50 FI30537/16 MAAILMANKORVEN GREAT NOSE POKER SP 2 SK
E Jun 51 EST-00142/17 ONYX OF MERCI VIDNAVSKA ZARE SP
E Jun 52 EST-01310/16 SMILING SNOWBALL WINDPROOF SP 4
E Noo 53 EST-01440/16 FINNADIAN HEATSEEKER SP 1 SK PE4
E Noo 54 EST-02989/15 HELLAS BLUEAEGEAN AGAPI SP 2
E Ava 55 EST-00246/10 HÕBEVALGE ARABELLA OF WEBMASTER SP 3
E Ava 56 EST-00350/12 HÕBEVALGE BETTY OF CANNY SP 4
E Ava 57 EST-00003/15 LUMEINGEL JÄÄLILL SP 1 SK
E Ava 58 EST-04341/14 SMILING SNOWBALL LUMINOUS CHARON VH
E Ava 59 EST-03148/14 SMILING SNOWBALL MY LEGACY SP 2 SK
E Kas 60 FIN25230/08 AGRARIUM AWENDELA ADSILA SP 1 SK SERT
E Ch 61 FI35414/13 AGRARIUM DAA DAA DEAR DELILAH SP 4 SK
E Ch 63 EST-00349/14 HÕBEVALGE DIANA OF JAROD SP
E Ch 64 EST-03363/12 LUMEINGEL PRINTSESS MEELESPEA SP 3 SK
E Ch 65 EST-02097/09 LUMEINGEL VÄIKE MERINEITSI SP
E Ch 66 EST-01601/12 SMILING SNOWBALL MOON SONNET SP 2 SK PE2
E Ch 67 EST-03150/14 SMILING SNOWBALL MY HIGHLIGHT SP 1 SK PE1 VSP
E Vet 68 EST-03095/06 SAMITE ROCKY EDELWEISS SP 2 SK
E Vet 69 EST-01769/05 TÄHEKIIR WHITE BELLAMY SP 3 SK
E Vet 70 EST-02549/07 TÄHEKIIR WHITE EMILY SP 1 SK TPV
Kasv A1 HÕBEVALGE 2 EAH
Kasv A2 LUMEINGEL 3 EAH
Kasv A3 SAMITE 4 EAH
Kasv A4 SMILING SNOWBALL 1 EAH
E Järg A5 EST-00246/10 HÕBEVALGE ARABELLA OF WEBMASTER 1 EAH TPJä
E Järg A6 EST-03363/12 LUMEINGEL PRINTSESS MEELESPEA 3 EAH
E Järg A7 EST-02549/07 TÄHEKIIR WHITE EMILY 2 EAH
Paar A8 EST-01209/13 HÕBEVALGE COOLIO OF CHASE & EST-00349/14 HÕBEVALGE DIANA OF JAROD 2 EAH
Paar A9 EST-03715/16 ISABELLUZDELUNA & EST-02259/15 SAMITE IKILIIKKUJAN ISAAC 1 EAH
Paar A10 EST-02097/09 LUMEINGEL VÄIKE MERINEITSI & EST-00624/16 URFIN POVELITEL’ SEVERNOGO VETRA

EKL tulemused

ESTÜ erinäituse programm

12.02.2017
08:30 Sissepääs / Admission , 10:00 Algab hindamine / Judging begins
Beebikutsikad, isased ja emased; tõu parima beebikutsika valimine Babypuppies dogs and bitches; best of breed babypuppy competition
Kutsikad, isased ja emased; tõu parima kutsika valimine / Puppies, dogs and bitches; best of breed puppy competition
Kokku/Total 18 beebikutsikat ja kutsikat

Isased juuniorklass / Dogs junior class
Isased noorteklass / Dogs intermediate class
Isased avaklass / Dogs open class
Isased tšempionklass / Dogs champion class
Isased kasutusklass / Dogs working class
Isased veteranklass / Dogs veteran class
Parima isase valimine / Best dog competition
Kokku/Total 25 koera/dogs

12.15 – 12.30 Lõuna / Lunch, 12.30 Hindamine jätkub / Judging

Emased juuniorklass / Bitches junior class
Emased noorteklass / Bitches intermediate class
Emased avaklass / Bitches open class
Emased tšempionklass / Bitches champion class
Emased kasutusklass / Bitches working class
Emased veteranklass / Bitches veteran class
Parima emase valimine / Best bitch competition
Kokku/Total 27 koera/bitches

Laps ja koer / Child and dog
Kasvatajaklass / Breeder’s class
Järglasteklass / Progeny class
Paarid / Braces
Parima liikuja valimine / Best mover competition
Parima ilme valimine / Best expression competition
Tõu parima veterani valimine / Best of breed veteran competition
Tõu parima juuniori valimine / Best of breed junior competition
Tõu parima valimine / Best of breed competition